kertam.lt

Spėlionė mylintiems futbolą!

Spėlionės taisyklės "Egzpertams"

Daug teksto? Nesiparink! :-)

Visus taškus suskaičiuosime už tave, o prie taškų, skirtų už kiekvienas rungtynes, galėsi visada pasitikrinti už ką tau, ar tavo draugams buvo skirti taškai.

Čempionato favoritė

Išsirink vieną iš komandų, kuri yra tavo favoritė. Kuo toliau čempionate nukeliaus tavo komanda, tuo daugiau taškų gali gauti:
Jei pateks įGausi taškų
Aštuntfinalį2
Ketvirtfinalį4
Pusfinalį6
Finalą8
Laimės čempionatą10

Viso komanda favoritė tau gali atnešti net iki 30 taškų!
Savo pasirinkimą galėsi keisti, bet galutinai apsispręsti turi iki čempionato pradžios, nes paskui čempionato favorito pasirinkti jau nebus galima.

Spėjimai rungtynėms

Įvesk savo spėjimus kiekvienoms rungtynėms. Visoms rungtynėms iš karto įvesti spėjimų nebūtina, tačiau turi suspėti iki tų rungtynių pradžios. Rungtynių metu ir po rungtynių, spėjimų keisti jau nebegalima.
  • Už atspėtą pergalę, pralaimėjimą ar lygiąsias, skiriami 4 taškai.
  • Už teisingai atspėtą rezultato skirtumą gausi 1 tašką papildomai. Skirtumas atspėtu laikomas tada, kai atspėtas laimėjimas arba pralaimėjimas, bei įvarčių skirtumas. Tarkim, jei spėjote, kad rezultatas bus 1:0, o pasibaigė, 0:1, tai skirtumas laikomas neatspėtu. O jei spėjote 1:0, o baigėsi 3:2 - skirtumas laikomas atspėtu.
  • Atspėjus lygiąsias, kaip ir atspėto skirtumo atveju, taip pat bus skiriamas 1 taškas.
  • Už atspėtą tikslų rungtynių rezultatą papildomai skiriami dar 3 taškai.
  • Maksimaliai už vienas rungtynes galima gauti 8-is taškus.
  • Yra rungtynių, kurios negali pasibaigti lygiosiomis (finalai ir pan.). Šioms rungtynėms taškai skaičiuojami tik pagal rezultatą pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui. Pvz. jei rungtynės baigėsi lygiosiomis, ir numatomi pratęsimai ar baudinių serijos, bus laikoma, kad varžybos baigėsi lygiosiomis ir taškai bus skiriami tik tiems, kas spėjo lygiąsias. Tad jei manai, kad bus pratęsimas ar baudinių serija - spėk lygiąsias.

Atgal